LAURELLA Club

LAURELLA Club to program lojalnościowy, w którym otrzymujesz punkty za zakupy oraz inne działania.
Zebrane punkty wymienić możesz na atrakcyjne rabaty lub nagrody.Jak zdobywać punkty?

Zakupy w sklepie
1 PKT za 1 PLN
Otrzymuj punkty za zakupy w sklepie internetowym Laurella.pl. Punkty za zakupioną odzież naliczane są po 30 dniach od daty zamówienia. Liczba punktów ulega zmniejszeniu w przypadku zwrotu towaru.
Zakupy Twoich znajomych
1 PKT za 10 PLN
Polecaj LAURELLA swoim koleżankom i obserwatorom. Zaloguj się na swoje konto i przejdź do sekcji "Program poleceń".
Pobierz swój unikalny link i prześlij go znajomym lub udostępnij na swoim Instagramie! Za każde 10 zł wydane na odzież dzięki Twojemu poleceniu otrzymasz 1 pkt.
Najczęściej otrzymasz więc około 15-30 punktów za każdą sztukę odzieży zakupionej przez Twoich znajomych i obserwatorów. Uwaga: Punkty naliczane są po 30 dniach od daty zamówienia. Liczba punktów ulega zmniejszeniu w przypadku dokonanego zwrotu towaru.
@ na Instagramie
20 PKT za post lub story
Zaprezentuj swoim obserwatorom na IG co kupiłaś w Laurelli w ciągu 5 dni od otrzymania przesyłki.
Uwaga: Punkty przyznawane są jednorazowo na zakupiony produkt za zaakceptowaną przez Laurella prezentację. Prezentacja musi odbyć się na publicznie dostępnym profilu instagramowym, który został przypisany do Twojego konta w sklepie Laurella.pl.
Opinie ze zdjęciem
5 PKT
Podziel się z innymi #LaurellaGirls co sądzisz o zakupionym produkcie. Napisz recenzję w naszym sklepie i dołącz zdjęcie prezentujące jak produkt na Tobie leży.
Zapisz swojego partnera
50 PKT
Pozwól, by Twój partner sprawiał Ci trafione prezenty! Zapisz go do powiadomień o dodaniu produktów Laurella do Twojej listy życzeń. Szczegóły na stronie www.laurella.pl/partner.
Newsletter
50 PKT
Bądźmy w stałym kontakcie! Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informację o nowościach i promocjach, a także zaproszenia na tajne e-wyprzedaże i eventy.
Wymiana społecznościowa
10 PKT
Wymieniaj się z innymi #Laurellagirls lub sprzedawaj swoje ubrania na naszej grupie Facebookowej, która zrzesza 50 tysięcy klientek. Skorzystaj przy transakcji z darmowej wysyłki w ramach Wymiany Społecznościowej i otrzymaj 10 punktów!
Zwrot środków na Saldo Klienta
3 PKT
Przy zwrocie towaru wybierz zwrot środków na Saldo Klienta, czyli wirtualną portmonetkę Laurella. Środki uzyskane przy zwrocie wykorzystasz na kolejne zakupy w naszym sklepie internetowym.
Wybieraj Inpost Paczkomaty 24/7
2 PKT
Korzystaj z szybkiej i wygodnej dostawy do Inpost Paczkomaty 24/7 i zyskuj dodatkowe korzyści!

Aktualny katalog nagród

BON RABATOWY

10 PLN

300 PKT

BON RABATOWY

25 PLN

750 PKT

BON RABATOWY

50 PLN

1500 PKT


Najczęstsze pytania

LAURELLA Club to program lojalnościowy działający od 01.09.2022. W ramach programu klienci sklepu www.laurella.pl otrzymują punkty za określone działania, które następnie wymienić mogą na rabaty lub nagrody.

Każdy Klient, który założy konto w sklepie internetowym LAURELLA staje się automatycznie członkiem LAURELLA Club, może zbierać punkty za określone działania, a także wymieniać je na rabaty lub nagrody.

Sposób pozyskania punktów Moment naliczenia punktów
Zakupy w sklepie internetowym 30 dni po zakupie. Punkty naliczane są wyłącznie za niezwrócone produkty. Punkty nie są naliczane za zakup kart podarunkowych lub produktów, z których zysk przeznaczony jest na cele charytatywne.
Zakupy Twoich znajomych 30 dni po zakupie. Punkty naliczane są wyłącznie za niezwrócone produkty. Punkty nie są naliczane za zakup kart podarunkowych lub produktów, z których zysk przeznaczony jest na cele charytatywne.
Prezentacja na Instagramie Prezentacja musi zostać opublikowana na publicznie dostępnym profilu w ciągu 5 dni od daty otrzymania zamówienia. Punkty naliczane są w ciągu 14 dni od publikacji po dokonanej moderacji treści przez zespół Laurella. Archiwizujemy wszystkie treści (w tym story) i jesteśmy w stanie je moderować nawet, gdy materiał nie jest już dostępny.
Opinie ze zdjęciem 14 dni od daty publikacji opinii ze zdjęciem przedstawiającym produkt ubrany przez Klientkę.
Zapisz swojego partnera Punkty naliczane są w ciągu 1 dnia od momentu potwierdzenia subskrypcji przez partnera.
Newsletter Punkty naliczane są w ciągu 1 dnia od momentu potwierdzenia subskrypcji.
Wymiana społecznościowa Punkty naliczane są zarówno nadawcy jak i odbiorcy przesyłki w ciągu 3 dni od odbioru paczki z paczkomatu.
Zwrot środków na saldo 48 godzin od momentu pozytywnego rozpatrzenia zwrotu.
Wybór Inpost Paczkomaty 24/7 48 godzin od momentu odbioru paczki z paczkomatu.

Naliczone punkty nie mają terminu ważności.

Jeżeli posiadasz na swoim koncie punkty lojalnościowe w trakcie składania zamówienia zobaczysz opcję "Wymień punkty na bon rabatowy". Dostępne rabaty możesz także zobaczyć logując się na swoje konto w sklepie LAURELLA, przechodząc do sekcji "Laurella Club” i klikająć przycisk "Wymień punkty na bon rabatowy".

Bon rabatowy nie jest zwracany w przypadku zwrotu towaru. Jeżeli dokonasz zakupu produktu o wartości 199 zł korzystając z bonu rabatowego o wartości 20 zł, zapłacisz 179 zł. Gdy dokonasz wrotu towaru, otrzymasz zwrot wynoszący 179 zł. Po dokonanym zwrocie nie otrzymasz nowego, zastępczego bonu rabatowego.

Składając zamówienie wykorzystać możesz jednocześnie tylko 1 bon rabatowy.

Niestety nie. Możesz skorzystać tylko z jednej rzeczy - kodu LUB bonu rabatowego uzyskanego za punkty Laurella Club..

Aktualnie program lojalnościowy LAURELLA Club działa tylko w sklepie internetowym www.laurella.pl.

pixel